link.png Zakończenie roku szkolnego - pomysł na strój galowy← Back

Wielkimi krokami zbliża się do nas koniec roku szkolnego, a tym samym przed rodzicami stoi wyzwanie wybrania dla dziecka odpowiedniego stroju na zakończenie roku szkolnego. Nasze dziecko musi prezentować się jednocześnie elegancko i modnie, ale z drugiej strony musi czuć się dobrze.

Jak ubrać dziewczynkę na koniec roku?

Dziewczynki lubią się stroić, więc założenie galowego stroju nie jest dla nich problemem. Zdecydowanie powinniśmy postawić na spódniczkę, bo obecnie dziewczynki zdecydowanie zbyt często chodzą w spodniach. Najlepiej byłoby, żeby spódniczka była w kolorze czarnym lub granatowym, ale obecnie bardzo dobrze sprawdza się również ciemny jeans. Jeżeli chcemy ubrać dziecko w jeansową spódniczkę, dobrze jest wybrać taką na szelkach, bowiem idealnie komponuje się z białą bluzką i tworzy nowoczesny strój. W kwestii bluzeczki istnieje dość duża dowolność, najlepiej żeby była z krótkim rękawem, bo zakończenie roku szkolnego wypada zazwyczaj w ciepłą, słoneczną pogodę. Ja bluzeczkę doskonale nada się krótkie bolerko, albo lekka kurteczka.

Jak ubrać chłopca na koniec roku?

Z chłopcami sprawa zawsze jest trudniejsza, bo często nie są oni przekonani do tego, żeby nosić eleganckie rzeczy. Musimy więc kupić coś takiego, co nie będzie się dziecku kojarzyło z oficjalnością. Spodnie w kancik są ok, ale jeżeli zestawimy je z modną, kolorową koszulą w kratę, nasze dziecko nie powinno mieć żadnego sprzeciwu. Jeśli dzień będzie chłodniejszy, dziecko może ubrać również kolorową, sportową marynarkę, która jest teraz dozwolona w oficjalnym stroju zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. W kwestii butów nie ma jednak zbyt dużego wyboru, najlepiej, żeby całość była dograna, a buty były eleganckie.

Komentarze

Nie ma komentarzy

Posting comments after kwartał has been disabled.